piątek, 24 lipca 2015

Chlebak ukwiecony

Chlebak został ozdobiony całkiem niedawno, choć w mojej kuchni w stanie surowym używany był już chyba jakieś dwa lata. Czekał jednak cierpliwie na swoje kwiatowe ozdoby i w końcu się doczekał.Teraz prezentuje się dużo lepiej i cieszy oko nawet po otwarciu :)Co równie ważne, jest o wiele łatwiejszy w utrzymaniu. Użyłam z zewnątrz mojego ulubionego lakieru jachtowego V33 (czy też 3V3, jak kto woli ;). Dzięki temu biel fajnie się postarzyła (choć zdjęcia tego nie oddają) i zyskała ciepłą, lekko bursztynową barwę, no i mam nadzieję, że cała praca nabrała odporności. Może nie przed solą morską i wiatrem, czego w sumie po takim lakierze można oczekiwać ;) lecz przed tłuszczem z kuchenki znajdującej się nieopodal i innymi kuchennymi "chlapnięciami".
Teraz wystarczy przetrzeć go ściereczką, bo lakier ułożył się grubo i gładziutko, i chlebak wygląda jak nowy.Chlebak leci na wyzwanie Klubu Twórczych Mam o tematyce "Bukiet".


7 komentarzy:

 1. Świetny chlebak, wygląda super! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadza się - te chlebaki łatwo łapią kurz i inne brudy i mocno je trzymają. Trudno je utrzymać w czystości. Twój teraz ślicznie wygląda i z pewnością jest piękną ozdobą kuchni.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna metamorfoza chlebaka:) Bardzo ładny jest ten motyw kwiatowy. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ Ci cudnie wyszedł!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetnie i niesamowicie go ozdobiłaś :) Pozdrawiam Serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. chlebak wyszedł świetnie!!
  pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajnie ozdobiony chlebak - efektownie postarzony :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...